Blog Martens


Koszula FANES FLANNEL Salewa

Koszula FANES FLANNEL Salewa

Autor : Martens kategoria: Sprzęt turystyczny

Koszula FANES FLANNEL to bardzo miękka, ciepła i komfortowa koszulka wytworzona z flaneli o geometrycznym kształcie kraty z przeznaczeniem do uprawiania turystyki górskiej. Może być wykorzystana też w czasie podróży jak również każdego dnia. Jej skład to 90% dzianina Polarlite i 10% wełna. Dzięki poszanowaniu środowiska naturalnego a także praw pracujących osób przy produkcji materiału, materiał ten został zatwierdzony przez bluesign. Bardzo obszerna swoboda ruchów podczas noszenia koszuli FANES FLANNER zapewniona została poprzez wstawki z tyłu i pod pachami. Koszula na całej długości ma panel z guzikami, zapinany kołnierz na guziki a także kieszeń w rejonie piersi.

Namiot Pinguin STORM 4

Namiot Pinguin STORM 4

Autor : Martens kategoria: Sprzęt turystyczny

Namiot Pinguin STORM 4 - to bardzo ciekawy tunelowy namiot ze stelażem umieszczonym na zewnątrz. Przeznaczony dla czterech osób. Wspaniale wykorzystano powierzchnię wewnątrz namiotu. Waga namiotu jest stosunkowo mała mając na uwadze pojemność namiotu.

Polana Głodówka

Polana Głodówka

Autor : Martens kategoria: Polana

Polana Głodówka jest polaną znajdującą się w okolicy drogi wojewódzkiej nr 960 z Bukowiny Tatrzańskiej nad Morskie Oko. Znana z pięknej panoramy Tatr.

Wodogrzmoty Mickiewicza

Wodogrzmoty Mickiewicza

Autor : Martens kategoria: Wodospad

Wodogrzmoty Mickiewicza,krócej nazywane Wodogrzmoty, od czasu do czasu określane jako Wodospady Mickiewicza są to wodospady w Tatrach Wysokich składają się z trzech większych i kilku mniejszych kaskad (od 3 do 10 m) na potoku Roztoka (w Dolinie Roztoki) wypływającym z Pięciu Stawów Polskich.

Parking Palenica Białczańska

Parking Palenica Białczańska

Autor : Martens kategoria: Parking

Parking w Palenicy Białczańskiej jest niestrzeżonym, płatnym parkingiem. Na parkingu znajduje się również przystanek PKSu, busów z Zakopanego, a także postój dorożek podążających w stronę Morskiego Oka.