Podróżnicze wycinanki. Tatry i Pieniny Autor : Martens kategoria: Mapy i Przewodniki
Produkt dostępny w sklepach:Tatry - Podróżnicze wycinanki o mieście, regionie albo kraju wycieczki, to dodatek do publikacji "Mój dziennik podróży". Dziecko znajduje tutaj zagadki i ciekawostki na temat odwiedzanego miejsca, jak również mapę, flagę, krzyżówkę a także emotikony przygotowane do wycięcia i wklejenia do "Mojego dziennika podróży". Za pomocą specjalnie przygotowanych do wydrukowania kart A4 (w postaci pliku pdf), dziecko wycina, rysuje, bawi się i poznaje, a wypełniony dziennik jest jego własnym pamiętnikiem-przewodnikiem. Co powoduje że wakacje i wycieczki weekendowe stają się po prostu rewelacyjne!


Publikacja "Mój dziennik podróży" została stworzona z myślą o dzieciach w wieku 5-10 lat jak również rodzicach, którzy chcą przekazać dziecku fascynujące dane o odwiedzanym miejscu. Mój dziennik podróży jest wszechstronny, można wziąć go ze sobą zarówno na letnie i zimowe wakacje, jak również kilkudniowy wyjazd za miasto. Znajdzie zastosowanie w trakcie wycieczek po Polsce i w czasie podróży zagranicznych.

 

Mój dziennik podróży to Twoja księga wspomnień z ekspedycji. Zabierz go ze sobą, zapisuj swoje przygody, wklejaj pamiątki zbierane w czasie drogi, rysuj! To pozycja interaktywna! Ściągnij z internetu Podróżnicze wycinanki o mieście, regionie albo państwa Twojej wycieczki. Wycinaj, baw się i poznawaj! Wypełniony dziennik będzie Twoim własnym pamiętnikiem-przewodnikiem. Co powoduje że Twoje podróże będą fantastyczne!